MŠ U Roháčových kasáren

Prázdninový provoz 2020

Aktualita (1.7.2020):

Vážení rodiče,
Na základě informací z MŠMT (viz, níže), bude i nadále probíhat vstupní měření teploty u dětí a také orientační měření během dne.

Stále platí zákaz vstupu dospělých do prostor budovy MŠ, vyzvedávání dětí bude probíhat telefonicky.

Prosíme, noste do dětské šatny roušky!!!!!

Děkujeme za spolupráci.

PROVOZ ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ O PRÁZDNINÁCH V ROCE 2020 (pdf). 

Aktualita (1.6.2020):

Za letní provoz v MŠ U Roháčových kasáren, prosím, zaplaťte pouze školné 500,- (neplatí děti v posledním ročníku předškolního vzdělávání). Stravné bude strženo ze záloh.

Sdělení ze dne 24.4.2020:

Zákonní zástupci, kteří nebudou mít možnost zajistit péči o své dítě mimo kolektivní zařízení po dobu přerušení provozu své kmenové MŠ v měsíci červenci a srpnu, mohou využít prázdninového provozu v náhradní MŠ.

Svůj záměr využít náhradní prázdninový provoz MŠ oznámí zákonný zástupce dítěte ve své kmenové MŠ (kde je dítě již zapsáno k předškolnímu vzdělávání a dochází tam) nejpozději do 20. května 2020 jedním z těchto způsobů:

  • – písemně – stačí prostý e- mail msrohacovky@volny.cz
  • – telefonicky – pouze ve výjimečných případech

Oznámením záměru vzdělávat své dítě v náhradní MŠ dává zákonný zástupce ředitelce MŠ, kam je dítě zapsané, souhlas s předáním evidenčního listu dítěte s údaji ze školní matriky do náhradní MŠ.

Více informací naleznete v přiložených souborech. Informace mohou být ještě doplněny či změněny, proto prosím kontrolujte náš web.

POKYNY K NÁHRADNÍMU PRÁZDNINOVÉMU PROVOZU V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH 2020 (doc)

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ (pdf)

ŽÁDOST O PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE K PRÁZDNINOVÉ DOCHÁZCE 13.7. – 24.7.2020 (doc)

Školní řád