MŠ U Roháčových kasáren

Lyžařský výcvik 2018

Ještě jednou velmi děkujeme za zájem o lyžařský kurz na Konopišti, kterého se Vaše dítě/děti bude/budou účastnit.
Věnujte prosím zvýšenou pozornost tomuto emailu, který obsahuje informace k platbě a dále důležité organizační pokyny.

Školka a termín konání: MŠ U Roháčových kasáren, 29.1. – 2.2.2018

Tímto žádáme o poslání platby do 31.12.2017 dle instrukcí viz. email, který jste obdržel/a po přihlášení svého dítěte/dětí na lyžařský kurz.
Nezapomeňte na variabilní symbol, který je důležitý pro přiřazení Vaší platby. Pokud máte přihlášeny 2 a více dětí, tak prosíme o každou platbu zvlášť včetně přiděleného VS. Společné platby neposílat!!! Po připsání platby na náš účet Vám přijde potvrzení o zaplacení.

Ti z vás, kteří jste již platbu poslali, tak berte tento email jako bezpředmětný. Děkujeme!

Níže uvedené organizační pokyny a Vaše případné dotazy budeme zodpovídat na informační schůzce ve vaší školce ve čtvrtek 14.prosince od 16 hodin.

ORGANIZAČNÍ POKYNY
Odjezd od školky bude cca v 7:30. Definitivní čas potvrzujeme v týdnu před pondělním odjezdem a to i s ohledem na aktuální klimatické podmínky.
Stanovený čas odjezdu prosíme dodržet. Jsme schopni počkat v řádu jednotek minut. Nikoliv déle!!!
Plánovaný návrat je cca ve 12:30 hod. Přesná adresa SKI resortu Konopiště je: Tvoršovice 27, 256 01 Bystřice u Benešova.

Je nezbytně nutné, aby mělo vaše dítě/děti označené své lyžařské vybavení tj. lyže a vak nebo batoh s lyžařskými botami a helmou. Nedávejte prosím lyžařské boty a helmu do různých igelitových nebo papírových tašek!!! Ideální je viditelný štítek se jménem. Dále prosím nepodceňte označení lyží vašeho dítěte/dětí. Je skutečně nezbytně nutné, aby mělo dítě své lyže viditelně označené. Obzvláště u dětí, které budou mít lyže z půjčovny. Stejných lyží se může sejít víc a bez štítku se jménem je organizace zahájení výuky obtížná. Předem děkujeme!
Lyže poté ve ski areálu zůstávají uskladněné na pojízdném vozíku až do pátku. Garáž/technická místnost je uzamčena a je uvnitř golfového resortu. Děti si sebou zpět do školky vezou pouze lyžařské boty a helmu.
Další doporučené lyžařské vybavení: kukla nebo tenká čepice pod helmu, nepromokavé a teplé rukavice (nikoliv pletené) a případně lyžařské brýle. Dále prosím nepodceňte lyžařské oblečení s ohledem na aktuální klimatické podmínky. Lyžařské hůlky NE, školkové děti lyžují bez nich!
Pozn. Lyže by měly být úměrné velikosti dítěte tj. -10 až -20 cm k výšce postavy.

V týdnu před zahájením lyžařského kurzu prosím ve školce odevzdejte doklad o seřízení bezpečnostního vázaní!

Doporučujeme, aby bylo každé dítě řádně nasnídáno a nelyžovalo hladové. Svačinku a další stravování prosím případně konzultujete se svou školkou. Děti jsou zvyklé na nějaký svůj stravovací režim a paní učitelky budou dle něj připraveny. Výuka na svahu je v čase 9:00 – 11:00 hod. Během výuky je přestávka na teplý čaj a tatranku.

Děti budou v první den výuky rozděleni do výkonnostních skupin. Dle úrovně jsou skupinky v počtu max. 5 (začátečníci) – max. 7 (pokročilejší) dětí na jednoho lektora.
Dále prosíme o informaci, zda je vaše dítě úplný začátečník a na lyžích zatím nikdy nestálo. Tuto informaci prosíme nahlásit ve vaší školce, kde mají paní učitelky kompletní seznam přihlášených dětí. Pokud již vaše dítě/děti lyže zkoušelo/zkoušely nebo dokonce lyžuje/lyžují, tak není nutné nahlašovat. Jde nám skutečně jen o ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY.

Storno podmínky viz. popis kurzu při vaší registraci nebo viz. provozní řád https://inlinetalent.webooker.eu/TermsAndConditions
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefon. číslech: 725 345 365 nebo 777 452 500 případně na emailu: tomas@inlinetalent.cz nebo pavel@inlinetalent.cz
 
S lyžařským pozdravem,
INLINETALENT tým